KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746054

nr 1374 6054

Ã…ke Nothberg

(1891-1973), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1930. Olja på duk, 32x40 cm

Åke Nothberg, född 1891 i Stockholm, död 1973, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:04:05

Ã…ke Nothberg

Läs mer om Ã…ke Nothberg